На чьей ты стороне?

Ангел
Демон
Я - томат!


Показать все опросы
   Ангел.tv

  Внесите сайт Ангел.тв к закладкам своего браузера, нажмите CTRL+D


stranger 25-07-2018, 10:26 Просмотров: 81    
НА СХІД ВИРУШИВ ЗВЕДЕНИЙ ЗАГІН МІЛІЦІЇ ЧЕРНІГІВЩИНИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДЕСЯТОЇ РОТАЦІЇ СИЛ АТО

Увечері 10 січня черговий зведений загін міліції Чернігівської області вирушив на Схід для проведення десятої ротації сил АТО. Про це повідомляє сайт chernigiv-city.com.Понад 50 бійців з різних підрозділів, відділів і служб УМВС та міськрайвідділів області змінять своїх побратимів в зоні проведення антитерористичної операції.

"В складі загону і новачки, і вже досвідчені правоохоронці, які не вперше їдуть у відрядження на Донбас. Вони вже мають досвід і вогневих сутичок з терористами, і налагодження контакту з місцевим населенням", - йдеться в повідоленні. Провести бійців на Схід прийшли колеги-співробітники, друзі та рідні міліціонерів.

Як повідомляється, перед відправкою зведений загін був повністю забезпечений харчами, зимовим обмундируванням та іншою екіпіровкою та засобами захисту. Долучилися до справи матеріального забезпечення міліціонерів і волонтери з Єдиного волонтерського центру. Вони зібрали, закупили та виготовили своїми руками: теплі речі, маскхалати та маскувальні сітки, засоби гігієни і, звичайно ж, продукти харчування. Крім вже традиційних тушонки та консервів, жінки з центру приготували міліціонерам сухі суміші грибних та інших видів супів, квашену капусту та інші домашні соління. 

 Вы сейчас просматриваете НА СХІД ВИРУШИВ ЗВЕДЕНИЙ ЗАГІН МІЛІЦІЇ ЧЕРНІГІВЩИНИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДЕСЯТОЇ РОТАЦІЇ СИЛ АТО, рекомендуем Вам пройти регистрацию или ввойти на сайт под своим ником.

-
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной новости.